Blog

Ismarlama Ayakkabı Nedir, Nasıl Yaptırılır?

Ayakkabılar konusunda her zaman kıyafetler belirleyici olmuştur. Yazlık ve kışlık olarak ayrılabilseler de asıl önemli olan hangi kıyafetle ve nerede giyileceği olmaktadır. İstenilen model ve tasarımlarda ayakkabı bulunabilmesi için saatlerce mağazalarda arama yapılabilmektedir. Birçok durumda ise iki ayakkabı modeli arasında kalınabilmektedir. Bu durumda ikisinin de güzel yanlarının birleştiği bir modelin hayali kurulmaktadır. Böyle bir durumda ısmarlama ayakkabı ile istenilen tarzda ve modelde ayakkabı yapılabilmektedir. Bu durum ayrıca ayağa en uygun şekilde bir ayakkabının bulunması konusunda da oldukça önemlidir. Ancak model ve tasarım olan istenilenin hazır modeller içinden bulunamaması durumunda oldukça önemli bir tercih olmaktadır.

Ayakkabıların ayağa tam olarak uyması ise başlı başına bir sorun olmaktadır. Bayanlarda veya beylerde ayakkabı sıkması ve vurması tam bir işkenceye dönüşmektedir. Model ve tasarım ile renk olarak beğenilen ve alınan ayakkabıların özel günlerde ve davetlerde giyilmesi sırasında vurması ve sıkması oldukça rahatsız bir gece ve gün geçirilmesine sebep olmaktadır. Bu durumda yine ısmarlama ayakkabı konusu tercih edilebilmektedir. Özel olarak ayağınızın ölçüsüne göre bir ayakkabı üretilmesi mümkün olabilmektedir. Ayağınızın tam ölçüsüne göre yapılacak ayakkabının vurması ve sıkması gibi durumlar mümkün olmamaktadır. Genel olarak insan ayakları bir standart olarak kabul edilen ölçülere göre ayakkabılar üretilmektedir. Ancak kalıplarda değişebilmektedir. Bu durumlarda sıkıntı yaşanmaması için size özel bir üretim yapılması tercih edilebilmektedir.

Ismarlama Ayakkabıyı Kimler Yapar?

İnsanların genel olarak özel günlerde ve davetler giyecekleri özel kıyafetlere uygun bir ayakkabı bulmaları oldukça zor olabilmektedir. Özellikle bayanların çok dikkat ettiği bu durum için günlerde internetten veya mağazalardan ayakkabı modelleri incelenmektedir. Belirli standart tasarımlar veya trend olan modeller herkes için veya her kıyafet için geçerli olmayacaktır. Bu durumlarda kişiye özel ayakkabı tasarımları modellerin üretilmesi yapılabilmektedir. Bunun yapılması için oldukça başarılı ve tasarımları farklı olan atölyeler bulunmaktadır. Ayakkabı üretimi konusunda profesyonel olan ve özel tasarımların yapılabildiği atölyesi bulunan bir firma olan Yurdakul Kundura olarak, sizlere kendinize özel tasarımlarınızı yapma ve mevcut tasarımlar içerisinden tercih yapma fırsatı sunulmaktadır.

ismarlama-ayakkabi-yurdakundura

Dilediğiniz renk, model ve malzemelerde ayakkabı üretimleri yapılabilmektedir. Elbisenize en uygun şekilde yapılacak olan tasarımlar ve modeller için aklınızda olanlar ve mevcut modeller ile tasarımlar arasından bir tercih yapılması mümkün olacaktır. Başarılı bir şekilde ve sorunsuz olarak bu konuda tercihlerin yapılması mümkün olacaktır. Yapılacak özel ayakkabılar ile özellikle ayaklara en uygun şekilde ayakkabının yapılması da mümkün olabilecektir. Başarılı bir şekilde kişiye özel ayakkabı üretilmesi konusunda sizlerin ayak ölçüleriniz alınmaktadır. Ayaklarınızın tam olarak oturacağı ve hiçbir sorun yaşamayacağınız ayakkabılar firmamızın özel atölyesinde başarılı bir şekilde üretilmektedir. Sorunsuz bir şekilde burada tasarımcılarımız ve ustalarımız ile özel bir ayakkabı üretilmesi sağlanabilmektedir.

Size Özel Ayakkabı Tasarımları Nasıl Yapılır?

Özel bir gün davet için kıyafetler özenle tercih edilmekte hatta tercilere diktirilmektedir. Özellikle düğün ve nişan gibi önemli organizasyonlarda ciddi bir şekilde hazırlık yapılmaktadır. Bu durumda elbiseler için gösterilen bu özen ayakkabılar için de gösterilmektedir. Ancak hazır modeller ve tasarımlar içerisinde elbiseye en uygun ayakkabının tercih edilmesi bazen oldukça zor olabilmektedir. Nişan ve gelin kıyafetinin altına giyilecek ayakkabı konusunda kendi ayakkabı modelini yapmak oldukça etkileyici olmaktadır. Tam olarak insanın aklındaki ve elbisenin altında görmek istediği ve model ve tasarım yapılabilmektedir. Bunun yapılabilmesi için de başarılı bir atölyeye ihtiyaç duyulmaktadır.

bayan-ayakkabi
Bu konuda firmamızın atölyesinde insanların özel günlerinde özendikleri kıyafetlerinin altına tam olarak istedikleri model, renk ve tasarımlarda ayakkabılar giymeleri sağlanmaktadır. Birçok farklı model ve tasarım içerisinde kolay bir şekilde tercih yapılabilmektedir. Tasarımcılarımızın yaptıkları özel tasarımlardan yararlanılması mümkün olacaktır. Bunun yanında kişilerin istedikleri tasarımlarda uygulanabilmektedir. Bu şekilde kişiye özel ayakkabı tasarımı konusunda bir başarı yakalanılmaktadır. Atölyemizde tam olarak sizin ayak ölçülerinize uyacak şekilde ve tam olarak elbisenizin altına uygun şekilde bir ayakkabı üretiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Birçok ayakkabı modeli inceleyerek hayalinizde bir tasarım oluşturduğunuzda, bu modeli ve tasarımı atölyemizde hayata geçirebilir ve bunun üretimi yaparak sahip olabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlar İle Ayakkabı Üretimlerinin Avantajları

Ayakkabı tasarımları oldukça farklı, eğitim ve yetenek gerektiren bir çalışmadır. Ayakkabı üreticileri bu konuda okullardan mezun olan ve yetenekli tasarımcılar ile çalışmaktadır. Her yeni sezon için farklı şekilde tasarımlar yapılmakta ve bunlar ile bir kreasyon ortaya çıkarılmaktadır. Ancak her zaman bu model ve tasarımlar ile yetinmek mümkün olmamaktadır. Kendi elbisesini kolayca tercilere diktirebilmek gibi kendi ayakkabı tasarımını yapmak da mümkün olmaktadır. Elbise tasarımının ve hatta üzerinde birçok farklı değişikliğin yapılabileceği gibi bir ayakkabı modelinin de değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Bu konuda başarılı bir atölye ve tasarımcılar ile ustalar sizlere yardımcı olabilmektedir. Bu sayede istenilen kıyafet gibi tem olarak istenilen ayakkabı da üretilebilmektedir.

Özel günlerde elbiselerin özenle tercih edilmesi ve altına giyilecek ayakkabıların özel olarak tasarlanması ile üretilmesinin sağlanması oldukça önemli bir avantaj yaratmaktadır. Tam olarak istenilen ve oldukça farklı bir tasarım ile renkte bir ayakkabının giyilmesi tüm bakışları toplayacaktır. Bunun yanında tam olarak ayak ölçülerine göre bir ayakkabının üretilecek olması da oldukça büyük bir avantajdır. Standart kalıplar ile üretilen ayakkabıların vurma ve sıkma gibi sorunları özel ayakkabı tasarımı ve kişiye özel ayakkabı üretimi ile ortadan kalkacaktır. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan ayakkabı tasarımları ve üretimleri ile sorunsuz bir şekilde ayakkabı bulunması mümkün olacaktır. Farklı kişiye özel tasarımlar ile ayakkabı üretilmesi firmamızın atölyesinde mümkün olmaktadır.

İlgili Yazılar

3 thoughts on “Ismarlama Ayakkabı Nedir, Nasıl Yaptırılır?

  1. Turgay memiş dedi ki:

    Benim sağ ayağımda baş parmağımın üst kasmında kemik var öezel bir ayakkabı yapa bilirmisiniz

  2. Emine dedi ki:

    Bir dolgu topul sandalet model var ama hiçbir yerde yok yaptırmak istyrm

  3. Cihan dedi ki:

    Kızım için 33 numara ışıklı ayakkabı yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.